Rebelde forever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Everything About Famous Teen Saga
 
PortalPortal  PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Suska se suska...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
rbd zmaj
*Que hay detras*
*Que hay detras*
rbd zmaj


Broj poruka : 428
Godina : 28
Location : loznica
koliko volis rbd : previse najvise
Datum upisa : 11.09.2008

Suska se suska... Empty
PočaljiNaslov: Suska se suska...   Suska se suska... I_icon_minitimeČet Sep 11, 2008 9:39 pm

shta? pa da je maite shutnula swog dragog wjerenika, bacila mu prsten pod noge i rekla KRAJ JE! dobro nije bash tako...
pricha se da se par razishao, ali da su i dalje u dobrim odnosima. Nawodno, kriwac za raskid je ni manje ni wishe nego - Christopher Uckermann alias Ucker. Swe cheshce owo dowje su widjani kako se drzhe za rukice, razmjenjuju njezhne poglede, miluju se etc etc a Guidu je to dosadilo i odluchio da - powuche crtu
narawno, iako bih ja mnogo mnogo mnogo mnogo woljela da je owo istina - za sada je samo trach. iako na owoj slici shto slijedi, mozhe se widjeti Uckerow ljubomoran pogled...wi procijenite sami...ali ja mislim da je zezci trac....
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdsrbija.4umer.net/index.htm
Dulce_the_best
*Que hay detras*
*Que hay detras*
Dulce_the_best


Broj poruka : 443
Godina : 30
Location : sa crhistopherom na pustom ostrvu
koliko volis rbd : Puno
Datum upisa : 28.08.2008

Suska se suska... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suska se suska...   Suska se suska... I_icon_minitimePet Sep 12, 2008 2:17 pm

Pa i ja mislim da mai vise nije sa Guidom ili kako se vec zove,ali ne verujem da ima nesto sa Uckerom...
Nazad na vrh Ići dole
rbd zmaj
*Que hay detras*
*Que hay detras*
rbd zmaj


Broj poruka : 428
Godina : 28
Location : loznica
koliko volis rbd : previse najvise
Datum upisa : 11.09.2008

Suska se suska... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suska se suska...   Suska se suska... I_icon_minitimePet Sep 12, 2008 7:57 pm

ni ja
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdsrbija.4umer.net/index.htm
M*A*I*T*E




Broj poruka : 5
koliko volis rbd : Najvishe na svijetu...Smile))
Datum upisa : 08.03.2010

Suska se suska... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suska se suska...   Suska se suska... I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 12:22 am

hahahhah...ljudi moja ona nije prekinula sa Guidom zbog Uckera vec zbog William Levyia... pa to zna svaka ptica na grani!!!On je ostavio zenu ona zarucnika i njih dvoje bili skpa,pa nisu,pa jesu...a sto se tice raskida zaruka to je potpuna istina!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Suska se suska... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suska se suska...   Suska se suska... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Suska se suska...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde forever :: ~Maite~-
Skoči na: